Zapraszamy do udziału w projekcie szkoły z regionu słupskiego oraz Trójmiasta i Łodzi REKOMENDACJE

Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do naszego projektu szkół podstawowych z regionu słupskiego (a niedługo także w Trójmieście oraz Łodzi). Jeśli Twoja szkoła leży w gminie wiejskiej lub wiejsko – miejskiej w powiatach słupskim, bytowskim lub lęborskim, Sopocie, Gdyni, Gdańsku albo Łodzi – to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie! Uwaga – liczba miejsc ograniczona.

 

Projekt „KoderJunior – Szkoła Mistrzów Programowania” na Pomorzu realizowany jest już w ośmiu powiatach. Teraz mają szansę dołączyć do nich trzy kolejne oraz szkoły z Trójmiasta.

Analogiczne projekty realizujemy także w trzech regionach w Wielkopolsce i mamy nadzieję, że uda się również w Łodzi.

 

 

Projekt stara się o dofinansowanie ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jeśli je otrzyma – to będzie realizowany w roku szkolnym 2019/2020. W konkursie może wziąć udział wiele projektów, ale na każdym obszarze wygrywa tylko jeden.

 

Na obecnym etapie zbierane są deklaracje dyrektorów dotyczące liczby nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy wezmą udział w projekcie. Rekrutacja szkół planowana jest do końca lutego 2019, jednak może zakończyć się wcześniej po wyczerpaniu miejsc.

Wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych wraz z deklaracjami musi zostać złożony do końca marca.

A dlaczego warto wziąć udział w naszym projekcie? Poczytajcie jego opis oraz rekomendacje dyrektorów szkół, które już w nim uczestniczą.